Мотиваційна подорож фінансових консультантів від АСКА Життя

987

Мотиваційна подорож фінансових консультантів від АСКА Життя

   Славське- відоме карпатське селище-гірськолижний курорт, в долині річок Опір і Славка.Воно розташоване в серці Карпат,на схилах гір Тростян, Ільза, Погар, Менчіл, Довбушанка, Писана і Клива.Географічне положення і природні умови, а також зручне транспортне сполучення посприяли активному розвитку селища і в скорому часі зробили його одним з найвідоміших гірськолижних курортів України.

Саме тому, найактивніші консультанти, що стали переможцями акції «Збирай врожай з АСКА Життя» прийняли участь в подорожі до цього мальовничого куточку України.

   Незабутні враження залишило відвідування туристичного комплексу «Захар Беркут».Крісельний підйомник з комфортом підняв своїх відвідувачів по канатній дорозідовжиною майже в три кілометрина висоту 1242м. Враження від побаченого можна оцінити, тільки особисто спробувавши цей незабутній душевний атракціон.

   Побувавши в Карпатах неможливо не відвідати чан з карпатськими травами. Купання в чані сприятливе для загального покращення самопочуття, поліпшує кровообіг, імунітет, здійснює терапевтичний вплив на шкіру та суглоби, регулює артеріальний тиск. Адже для фінансового консультанта дуже важливо піклуватися про своє здоров’я.

   Після щоденних бурхливих подій учасники подорожі мали змогу відпочивати в затишному SPA-отелі, де до послуг гостей був ресторан з лінією Allinclusive, SPA-центр, кінотеатр, більярд та багато інших розваг.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 


 

 

Наши партнеры
Похожие новости